TIÄĐÁTTÂS: Seervi čuákkim 2.1.2017 / TIEDOTE: Yhdistyksen kokous 2.1.2017

Aanaar sämmiliih -seervi stivrâ lii meridâm toollâđ seervi čuákkim Aanaar markkânist 2.1.2017 tme 16. Čuákkim lii seervi jesânáid áávus, já kieđâvuššâmnáál láá äššilistoost nomâttum ääših. Fáállun smaavâ heerskuh já hitruus servi!

Aanaar sämmiliih -yhdistyksen hallitus on päättänyt pitää 2.1.2017 yhdistyksen kokouksen kello 16 Inarin kirkonkylällä. Kokous on avoin yhdistyksen jäsenille ja käsiteltävänä ovat esityslistassa mainitut asiat. Tarjolla pientä herkkua ja hauskaa seuraa!

Lisätietoja / Lasetiäđuh:

Neeta Jääskö
aanaarsammiliih@gmail.com
aanaarsammiliih.org

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Google photo

Olet kommentoimassa Google -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Twitter-kuva

Olet kommentoimassa Twitter -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s